Şahin Yazılım
Ana Sayfa İletişim Ara
 
Diğer ürünlerimiz
1. Rpos Kasa Satış Programı
2. Quick Manager Lift
3. Quick Manager KOBİ
4. Quick Manager Unlu Mamüller
5. Professional Manager Lastik Otomasyonu
6. Et ve Et Ürünlerinde İzlenebilirlik
7. PAL Manager
8. Professional Manager
9. Quick Manager
Ürünümüzün Dosyaları
Millenium Marketing Broşür
Millenium Marketing Sunum
Millenium Marketing Broşür
Millenium Marketing 17 Aralık 2007


Mağazacılık Otomasyon Çözümü


Olması gereken nedir? Son derece büyük bilgi veritabanlarına cevap verebilen güçlü bir veritabanı yönetimi kullanılmalı, son derece hızlı, son derece güçlü ve son derece güvenilir olmalıdır. Bu sayılanlar günümüzdeki tüm bilgisayar programları için geçerlidir. Mağazacılık işletmeleri için mağaza işletmeleri kültürüne uyan programlar olmalıdır. Ülkemizde son 15 yıl içerisinde gelişen ve olgunlaşan mağazacılık, rakiplerin birbiriyle etkileşiminden kendi kendilerine keşifleriyle belirli bir birikimden mağazacılık kültürüne kavuşmuş bulunmaktadır.

 Kuruluşlara göre farklılıklar arz etse de tüm mağaza işletmeleri hemen hemen aynı kültürü paylaşmaktadır. Bu kültür çok çeşitli promosyonlar sunarak satış yapabilen, müşteriye kazançlı alışveriş yaptırabilen, bunun için sınırsız esneklikler sunabilen bir ön ofis ve aynı özelliklerle örtüşebilen bir arka ofis yönetimi istemektedir.
İşte bu düşüncelerle ülkemizdeki bu açığı kapatmak maksadıyla sizlere “Millenium Marketing” mağazacılık paketini sunuyoruz.
Hızlı, güvenilir ve son derece güçlü bir çözüm olan “Millenium Marketing” tamamıyla mağazacılık sektörüne yönelik hazırlanmıştır. Bu çözüm işletmelere yalnızca işlemlerini bilgisayar ortamında taşımalarını sağlamakla kalmayıp, işletmelerde mağazacılık kültürünün yerleşmesinde de fayda sağlamakta iddialıdır.

Millenium Marketing’in en önemli özellikleri

  • Sadece mağazacılık sektörüne yönelik kesin ve net çözüm.
  • En yeni teknolojiye sahip güçlü, güvenilir, hızlı bir program.
  • İşletim sisteminden bağımsızdır. Database Server olarak istediğiniz platformu seçebilirsiniz.
  • Client Server mimarisi sayesinde son derece hızlıdır. Database server ile client farklı platformlarda bulunabilir. Database server LAN içerisinde olmayabilir ve istediğiniz dağınık yapı kurulabilir.
  • Stored procedures ve database triggerları sayesinde performansın doruğunda program kullanımı ayrıcalığı yaşanır.
  • “Millenium Marketing” ile verimliliğinizi artıracak bir çok fonksiyon raporlarınızı yerinizden kalkmadan E-mail, fax edebilme ya da web sayfanızda yayınlayabilme imkanına sahip olacaksınız.
  • Tüm modüller arasında %100 bir uyum ve tam bir entegrasyon sağlanmıştır. Log tabloları ile geriye yönelik değişikliklerin ve müdahalelerin ne zaman ve kimin tarafından yapıldığını izleyebilirsiniz.
  • Sizin belirlediğiniz 3 ayrı döviz bazında cari ve muhasebe hesaplarınızın tutulduğu bir sisteme sahip olacak ve mağazalarınızı döviz bazında değerlendirebileceksiniz.
  • “Millenium Marketing” de güvenlik modül bazında sağlanabildiği gibi alt programlar ve raporlar bazında da güvenlik sağlanmaktadır. Açık bir veritabanına sahip olan programda güvenlik ayrıca tablo tablolar bazında da sağlanabilmektedir.
  • Teknik yardım menüleri sayesinde database’in ne durumda olduğunu izleyebilme ve müdahele edebilme imkanına sahip olacaksınız.

Mağaza Modülü ve Satış

“Millenium Marketing” bir mağazacılık programı olduğu için ayrıca bir satış modülü bulunmaktadır. Bu modül toptan satış anlamında bir satış modülü değildir. Mağaza satışlarına yön veren bir modüldür. Bu modülde çok alternatifli ve değişik raporlar dışında mağazaların, kasaların, satış tiplerinin, kasiyerlerin ve ödeme tiplerinin tanımı yapılmaktadır. Mağaza modülünde merkezden farklı olarak sipariş, irsaliye, depolar arası sevk,imha tutanağı, gider merkezine sevk gibi modüller yer almaktadır.
Merkezden tüm mağazalarda yapılan işlemler ve hareketler anında izlenebilmektedir.

 
Şahin Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Hiz. San. Tic. A.ş. 2007 Her Hakkı Saklıdır.