Şahin Yazılım

Çözümlerimiz

Programlarmızda net ve basit bir şekilde çözümlerinize ulaşmak için tıpkı bir kullanıcıymış gibi düşünerek kuruyoruz . Çözümlerimizi görmek için lütfen KAYDIRINIZ...

Şahin Yazılım

Rpos Kasa Satış Programı

Rpos Perakende sektöründe E Arşiv ya da Ökc ile direkt entegre çalışan millenium retail bağlantılı veya bağımsız çalışabilen bir satış uygulamasıdır.

Şahin Yazılım

Sıcak Satış Hugin Tiger T300 Entegrasyonu

Sıcak satış uygulamamızla entegre olarak çalışan yeni nesil ökc Hugin Tiger T300 yazar kasa pos ile satış işlemlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Şahin Yazılım

Millenium E-Çözümler

Bilişim dünyasının kapsamlı bilgi ve saha tecrübesi gerektiren alanlarından birisi Sistem Entegrasyonudur. Sistem Entegrasyonu; farklı ürün ve teknolojileri bir arada kullanarak bilişim çözümleri üretme işidir.     E-Çözümlerimiz şu şekilde listelenir...

Şahin Yazılım

Kariyer Planlama

İleriye yönelik plan ve hedefleri olan işletmelerde, öncelikle bu amaçlarını realize edecek yetişmiş personel ve yöneticilere gereksinim duyulmaktadır. Yetişmiş personele duyulan gereksinimin artması yöneticileri iki önemli tedbiri almaya yöneltmiştir.

Şahin Yazılım

Fabrikalara Özel CRM Uygulaması

İnternet üzerinden müşteriniz ile haberleşebilmek, online sipariş alabilmek ve ürünlerinizi müşterilerinize özel olarak tanıtabilmek amacıyla oluşturulmuş bir pakettir.

Şahin Yazılım

Restoran Takip Programı

Restoran Satış Takip Programı + Cep Bilgisayarı Restoran Takip Eki Restoranların günlük, haftalık, aylık, yıllık satışlarını, adisyon fişleri, salon düzenlerini kontrol altında tutup, dijital çıktılar alabilecekleri, restoranlara özel takip programı. Bu proje ile restoranlar kağıt takibinden, verilen siparişlerin sıralamasını karışmasından, garsonların sürekli mutfak ile irtibat halinde olmasından kurtulmuş olur. Böylece maliyetler azalır, hizmet kalitesi ve hızı artar.

Şahin Yazılım

İnternet üzerinden Mağaza Yönetimi

Marketlerin mağazalarında çalışmak üzere tasarlanmış bir diğer özel programda WebRetail dır. WebRetail Millennium Marketing ana programının mağazalarda çalışan versiyonunun internet üzerinden çalışan kısmıdır.

Şahin Yazılım

Sigorta Acentesi Programı

Sigorta acentesi programı sigorta acentelerine özel yazılmıştır. İş takibini kolaylaştırır. Poliçelerin otomatik olarak muhasebeleştirilmesini ve anlık müşteri borç takibini sağlayan kolay kullanımlı bir program ortaya çıkmıştır.