Şahin Yazılım

Rpos Kasa Satış Uygulaması

Rpos Perakende sektöründe E Arşiv ya da Ökc ile direkt entegre çalışan millenium retail bağlantılı veya bağımsız çalışabilen bir satış uygulamasıdır.

Şahin Yazılım

Rpos Kasa Satış Programı

Rpos Perakende sektöründe E Arşiv ya da Ökc ile direkt entegre çalışan millenium retail bağlantılı veya bağımsız çalışabilen bir satış uygulamasıdır.

Şahin Yazılım

Quick Manager Lift

Quick Manager Lift ile bakım anlaşmaları girişi ve takibi, arıza takibi ve montaj-revizyon gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz sektörel çözüm sunan bir yazılımdır.

Şahin Yazılım

Quick Manager Lift

Quick Manager Lift ile bakım anlaşmaları girişi ve takibi, arıza takibi ve montaj-revizyon gibi bir çok işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz sektörel çözüm sunan bir yazılımdır.

Şahin Yazılım

Quick Manager Kobi

Quick Manager KOBİ işletmelerin ihtiyacı olan temel işlemeleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şahin Yazılım

Quick Manager KOBİ

Quick Manager KOBİ işletmelerin ihtiyacı olan temel işlemeleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Şahin Yazılım

Quick Manager Unlu Mamülleri

Quick Manager Unlu Mamüller ile üretimden saha satış işlemine kadar bir çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Rpos Perakende sektöründe E Arşiv ya da Ökc ile direkt entegre çalışan millenium retail bağlantılı veya bağımsız çalışabilen bir satış uygulamasıdır.

Şahin Yazılım

Quick Manager Unlu Mamülleri

Saha Satış işlemleri el terminalleri kullanılarak offline olarak gerçekleştirilmektedir. Merkez de ana sistemde onay kısmına aktarım yapılmaktadır. Gerekli kontrollerden geçtikten sonra onaylanan işlemler stok ve cari hesapları etkilemektedir.Saha satış işlemleri merkezde tanımlanan bir rota planı çerçevesinde yapılmaktadır. Saha satış uygulamasındaki yapılabilen bazı işlemler;

 • Fatura
 • İrsaliye
 • Sipariş
 • Tepsi İade alımı
 • Tahsilat İşlemleri

Şahin Yazılım

Professional Manager Lastik Otomasyonu

Başarılı bir kaplamanın sırrı üretim sürecinin her aşamasında lastiğin kontrol edilmesidir. Professional Manager Lastik Otomasyonunda Kaplama Programında Bu süreç tamamen dijital ortamda takip edilerek kaplama işlemlerinde hata yapmanızı engeller.

Şahin Yazılım

Professional Manager Lastik Otomasyonu

Karkas alımına göre üretim veya toplu üretim seçenekleri ile seri bir şekilde üretim ve üretim takibini yapmanızı sağlar. Kaplamada kullanılan hammadde ve diğer giderler sisteme işlenerek kaplamanın net maliyetini çıkartır ve raporlar. İlk Kontrol, Tıraşlama, Yaraların Temizlenmesi ve Tamir, Sementleme ve Dolgu, Sırt Giydirme, Zarflama, Pişirme (Vulkanizasyon) ve Son Kontrol İşlemlerinin tamamını Professional Manager Lastik Otomasyonunda Kaplama programında yapabilir ve takibini sağlayabilirsiniz.

Şahin Yazılım

Et ve Et Ürünlerinde İzlenebilirlik

Günlük Kesim partisi açılır ve besili hayvanların küpe barkodları okutularak kesim işlemine başlanır. Kesim monoray düzeneğinden sıralı olarak yapılmaktadır. Bütün etiketleme işlemleri sıralı ve manuel olarak hem et izlenebilirlik ana programından hem de el terminalinden yapılmaktadır.

Şahin Yazılım

Et ve Et Ürünlerinde İzlenebilirlik

 • 1 : Besili hayvanların küpe barkodu okutularak sisteme kaydedilir ve kesim başlar.
 • 2 : Kesilen hayvanın kellesi ayrılır. Kelle için sıralı sistemden kelle etiketi çıkartılır.
 • 3 : Kellesi ayrılan hayvanın derisi yüzülür ve sıralı sistemden deri etiketi çıkartılır.
 • 4 : Daha sonra iç organları çıkartılır ve ciğer, işkembe için sıralı sistemden etiket çıkartılır.
 • 5 : Son olarak hayvanın kalan kısmı 2 parçaya ayrılır ve bu iki parça karkas için sıralı sistemden karkas etiketi çıkartılır.
 • 6 : Bu iki parça karkas monoray üzerindeki kantar ile tartılır. Burada terazi dinleme programı ile tartılan hayvanların ağırlık bilgisi otomatik olarak sisteme kaydedilir.
 • 7 : Hayvanların pasaport bilgileri, kesimden önce, kesimden sonra ya da kesim sırasında “Canlı Hayvan Kesim Pasaport Girişi” menüsünden sisteme kaydedilebilir.
 • 8 : Kesim işlemi bittikten sonra karkas etler dinlendirilmek üzere bırakılır.
 • 9 : Raporlar kısmında “Günlük Kesim Listesi”, “Kesim Raporu” ve “Kesim Cetveli” ile devlete verilecek listeler hazırlanır.

Şahin Yazılım

Kullanılan Yazılım ve Donanımlar

 • Oracle Database 11gR2
 • Oracle Forms 11g
 • Microsoft .Net (C#)
 • El Terminali
 • Barkod Yazıcı
 • Barkod Okuyucu

Şahin Yazılım

Professional Manager

Şahin yazılımın ürettiği MRP, MRP-2,ERP çözümlerini kapsayan yazılımlarının genel adı Professional Manager’dir. Bu yazılım firmanızda tam bir otomasyon sistemine geçişi sağlamanın yanında en basit anlamda üretimlerinizle ilgili şu sorulara cevap

Şahin Yazılım

Professional Manager

Şahin yazılımın ürettiği MRP, MRP-2,ERP çözümlerini kapsayan yazılımlarının genel adı Professional Manager’dir. Bu yazılım firmanızda tam bir otomasyon sistemine geçişi sağlamanın yanında en basit anlamda üretimlerinizle ilgili şu sorulara cevap sunar:

Şahin Yazılım

Professional Manager - Üretim Takibi

“Professional Manager” üretim planını hazırlayıp iş emirlerini verdikten sonra işlerinin takibini de yapar. Üretim noktalarında ya da üretim bantlarının sonundaki barkot okuyucular, üretilen ürünleri anında veri tabanına kayıt eder. Dolayısıyla anlık olarak üretim takip edilmiş olur. Hangi istasyonda ne verimde çalışıldığı, hangi üründen ne kadar üretildiği ve üretim planıyla zaman açısından uyumluluğunu on-line olarak izlenebilir. Pazarlama departmanı hangi müşterisinin hangi siparişinin ne aşamada olduğunu ne zaman müşteriye sevk yapılabileceğini sipariş izleme raporlarıyla anlık olarak izleyebilir ve müşterisini bilgilendirebilir. Üretilen mamuller üzerindeki özel dizayn edilmiş barkod sayesinde ürünün ne zaman, hangi vardiyada ve hangi sorumlu tarafından üretildiğini sistemden izleme imkânına sahip olunur. Aynı zamanda ürünlerin hammaddelerinin tedarikçi firmaları, tedarik şekilleri ve tedarik tarihleri gibi her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

Şahin Yazılım

Professional Manager - Stok Kontrol Lojistik

“Professional Manager” siparişten başlayan ve sevkiyatta sona eren stok yönetimi üretim alanındaki stok hareketlerini otomatik olarak yapar. Üretim planını MRP ile oluşturan program istenirse siparişi de otomatik olarak verebilir. Sipariş verildikten sonraki aşamada stok girişi faturaya kadar sipariş üzerinden hareket ederek yanlışları önlemiş olur.

Şahin Yazılım

Professional Manager - Fabrikanızdaki Üretim Ne Durunda

Günümüzde kullanılan MRP, MRP-2,ERP kavramları seri üretim yapan firmalar için oldukça önem arz etmektedir. En temel anlamda bir fabrikada x kadar ürün üretmek için ne kadar zaman, ne kadar insan ve ne kadar hammadde gereksinimi olduğunu cevaplamaya yarayan bu sistemler maalesef sadece programla olabilecek işler değildir. Her üretim yeri kendine göre kurallara sahiptir ve bu doğrultuda insan kaynağının da bu sistemlere adaptasyon süreçlerinin ne kadar süreceği, bu süreç içerisinde sistemi sizin yapınıza uygulayacak kişilerin ne sürede yanınızda bulunacağını çok iyi hesaba katmalısınız, aksi takdirde ülkemizde çok örneğini gördüğümüz gibi çalışmayan bir yazılıma yaptırım yapmış olursunuz.

Şahin Yazılım

Millenium Marketing

Olması gereken nedir? Son derece büyük bilgi veritabanlarına cevap verebilen güçlü bir veritabanı yönetimi kullanılmalı, son derece hızlı, son derece güçlü ve son derece güvenilir olmalıdır. Bu sayılanlar günümüzdeki tüm bilgisayar programları için geçerlidir. Mağazacılık işletmeleri için mağaza işletmeleri kültürüne uyan programlar olmalıdır. Ülkemizde son 15 yıl içerisinde gelişen ve olgunlaşan mağazacılık, rakiplerin birbiriyle etkileşiminden kendi kendilerine keşifleriyle belirli bir birikimden mağazacılık kültürüne kavuşmuş bulunmaktadır.

Şahin Yazılım

Milenium Marketing

Kuruluşlara göre farklılıklar arz etse de tüm mağaza işletmeleri hemen hemen aynı kültürü paylaşmaktadır. Bu kültür çok çeşitli promosyonlar sunarak satış yapabilen, müşteriye kazançlı alışveriş yaptırabilen, bunun için sınırsız esneklikler sunabilen bir ön ofis ve aynı özelliklerle örtüşebilen bir arka ofis yönetimi istemektedir.

Şahin Yazılım

En Önemli özellikleri

 1. adece mağazacılık sektörüne yönelik kesin ve net çözüm.
 2. n yeni teknolojiye sahip güçlü, güvenilir, hızlı bir program.
 3. şletim sisteminden bağımsızdır. Database Server olarak istediğiniz platformu seçebilirsiniz.
 4. lient Server mimarisi sayesinde son derece hızlıdır. Database server ile client farklı platformlarda bulunabilir. Database server LAN içerisinde olmayabilir ve istediğiniz dağınık yapı kurulabilir.
 5. tored procedures ve database triggerları sayesinde performansın doruğunda program kullanımı ayrıcalığı yaşanır.
 6. Millenium Marketing” ile verimliliğinizi artıracak bir çok fonksiyon raporlarınızı yerinizden kalkmadan E-mail, fax edebilme ya da web sayfanızda yayınlayabilme imkanına sahip olacaksınız.
 7. üm modüller arasında %100 bir uyum ve tam bir entegrasyon sağlanmıştır. Log tabloları ile geriye yönelik değişikliklerin ve müdahalelerin ne zaman ve kimin tarafından yapıldığını izleyebilirsiniz.
 8. izin belirlediğiniz 3 ayrı döviz bazında cari ve muhasebe hesaplarınızın tutulduğu bir sisteme sahip olacak ve mağazalarınızı döviz bazında değerlendirebileceksiniz.
 9. Millenium Marketing” de güvenlik modül bazında sağlanabildiği gibi alt programlar ve raporlar bazında da güvenlik sağlanmaktadır. Açık bir veritabanına sahip olan programda güvenlik ayrıca tablo tablolar bazında da sağlanabilmektedir.
 10. Teknik yardım menüleri sayesinde database’in ne durumda olduğunu izleyebilme ve müdahele edebilme imkanına sahip olacaksınız.

Şahin Yazılım

Mağaza Modülü ve Satış

“Millenium Marketing” bir mağazacılık programı olduğu için ayrıca bir satış modülü bulunmaktadır. Bu modül toptan satış anlamında bir satış modülü değildir. Mağaza satışlarına yön veren bir modüldür. Bu modülde çok alternatifli ve değişik raporlar dışında mağazaların, kasaların, satış tiplerinin, kasiyerlerin ve ödeme tiplerinin tanımı yapılmaktadır. Mağaza modülünde merkezden farklı olarak sipariş, irsaliye, depolar arası sevk,imha tutanağı, gider merkezine sevk gibi modüller yer almaktadır.

Şahin Yazılım

Quick Manager

Quick Manager; stoktan muhasebeye, finanstan insan kaynaklarına, satıştan üretime kadar tüm ticari işlem modüllerini içermekte ve KOBİ’lerin işlemlerini güvenle takip edebilmelerini sağlamaktadır. Quick Manager sistemi tamamen parametrik tasarlanmıştır. Böylece farklı sektörlere uyarlanabilmesi ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Değişen piyasa şartlarına uyum sağlamak için; ihtiyaç olan bilgiye güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmek büyük önem taşımaktadır.

Şahin Yazılım

Quick Manager

Quick Manager’a güvenle bağlanıp her türlü veriye anında ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında bayi ağı bulunan Quick Manager ile yardım servislerimiz her an yanınızdadır.